Слюсарні інструменти, які повинен мати кожен чоловік

Слюсарні інструменти, які повинен мати кожен чоловік
Слюсарні інструменти, які повинен мати кожен чоловік

В домі завжди повинен бути мінімальний набір інструментів, адже багато чого можна вирішити без виклику майстра. Забити цвяха, прикріпити поличку чи дверцята шафи — слюсарний інструмент має бути під рукою в кожного чоловіка.

Що таке слюсарні інструменти?

Це збірне поняття, яке включає в себе різні пристрої для роботи з металом, деревом чи іншими матеріалами. Слюсарні інструменти поділяються на такі групи:

  • Ударні;
  • Монтажні
  • Затискні;
  • Вимірювальні;
  • Ріжучі.

Варто виділити спеціальне місце для зберігання інструментів або контейнер, щоб все було в одному місці. Така валіза обовʼязково повинна включати молоток, плоскогубці, рулетку, набір ключів та викруток, степлер, рівень, гвинтокрил, дриль, цвяхи та шурупи.

Набір викруток

Викрутка, плоска та фігурна — це те, без чого складно уявити побут. Підкрутити дверцята чи ніжку табуретки — це звичні чоловічі справи, але потрібно мати під рукою якісний інструмент. 

Викрутки бувають різних типів та розмірів, тому краще придбати комплект в органайзері. Так буде зручно все зберігати і ніяка деталь не загубиться.

Молоток 

Молоток, мабуть, найбільш потрібна річ в будинку або квартирі. Молотки бувають слюсарні, столярні та вузькоспеціалізовані. В побуті використовують слюсарний молоток, саме ним забивають цвяхи, рівняються метал та можуть розбивати плитку під час ремонтних робіт.

Дриль

Дриль — це необхідна річ для чоловіка у вирішенні побутових справ, а ще відмінний варіант для подарунка. 

Інтернет магазин будівельних інструментів пропонує широкий асортимент таких приладів. Для базового домашнього використання достатньо компактних моделей середньої цінової категорії. 

Вибираючи дриль, звертайте увагу на потужність, швидкість обертів та тип акумулятора.

Рулетка 

Покупка нових меблів або перестановка в кімнаті — ці дії передбачають попереднього заміру, адже на око визначити розміри неможливо. 

Вибирайте модель з фіксатором та чіткою розміткою. Таким інструментом буде комфортно користуватися.

Плоскогубці 

Ще один слюсарний інструмент без якого не обійтися в жодному домі. Плоскогубці можна використовувати для затискання і відтискання різних кріпильних елементів, таких як гайки, болти і гвинти. Вони мають міцні і зубчасті щелепи, які забезпечують надійний захват і контроль при роботі з кріпленням.

Перегляньте свій набір інструментів та переконайтеся, що там є все необхідне на всі випадки життя.

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *